Logimpex - O NÁS

Spoločnosť Logimpex s.r.o., je na trhu od roku 2011.

Našim cieľom bolo priniesť na trh kvalitné produkty v špecifickej oblasti automobilového priemyslu prestavieb vozidiel. Zamerali sme sa na vyššiu kvalitu nami dodávaných produktov pre našich klientov, čo oceňujú hlavne náročnejší zákazníci, ktorý kladú dôraz na prevedenie a kvalitatívne vyhotovenie.

Ponúkame ako jeden s mála dodávateľov špecifický sortiment komponentov interiérového vybavenia potrebného pre spoločnosti zaoberajúce sa úpravami – výrobou prestavieb úžitkových a špeciálnych vozidiel. Nami dodávané produkty sú hlavne komponenty vnútorného, vonkajšieho vybavenia pre úžitkové  a špeciálne vozidlá, ako sú: podlahy , obklady , kryty blatníkov nákladného priestoru úžitkových vozidiel, modulárne systémy 3-6 miestneho prevedenia s možnosťou rozšírenia počtu miest na sedenie , sedadlá pre midibusy – mikrobusy a pre rôzne ďalšie typy prestavieb špeciálnych vozidiel ako sú sanitne vozidla, pojazdné pracoviská, laboratória, monitorovacie pracoviská, pojazdné dielne, ZŤP vozidlá realizované v takých značkách vozidiel ako sú:
VOLKSWAGEN, MERCEDES, PEUGEOT, CITROEN, FIAT, RENAULT, IVECO, FORD, NISSAN, OPEL, TOYOTA , HYUNDAI , MAN ………

Nie sme a ani sa nesnažíme byť najlačnejší, pretože vieme, že udržať vysokú kvalitu bez kompromisov a nezľaviť z nárokov zákazníkov niečo stojí – preto sú naše produkty o krok vpred pred konkurenciou.

Pre každého zákazníka máme vždy individuálne technické i cenové riešenie. Ak porovnáme a spoločne vyhodnotíme Váš zámer i jeho technickú náročnosť s ohľadom na Váš rozpočet, potom dokážeme navrhnúť vždy také riešenie, ktoré splní Vaše predstavy, a to všetko v plnej garancii a kvalite.

Naša spoločnosť ponúka konzultačnú poradenskú službu.
ZADARMO a úplne nezáväzne môžete využiť našu odbornú konzultáciu, a to aj v prípade, že Vám iný dodávateľ ponúka za rovnakú službu podozrivo nízku cenu. Môžeme Vám pomôcť nezávisle a nezáväzne ponuky odborne porovnať.

Logimpex – ponuka produktov

podlahy protišmykové preglejkové, obklady / obloženia vysokej kvality vyrábané presnou CNC technológiou na mieru pre všetky značky a typy celo plechových úžitkových vozidiel ako sú napríklad: Boxer , Jumper ,Ducato , Crafter , Sprinter , Daily ……

⦁ strešné nosiče

⦁ nastupné schodíky pod zadné dvere

⦁ okná : pevné a posuvné – presklenie vozidiel / sady okien pre úžitkové vozidlá : Boxer , Jumper ,Ducato , Crafter , Sprinter , Daily ……… /

⦁ strešné okná – vetracie systémy

⦁ stropné ventilátory – vetracie systémy

⦁ pevné a flexibilné modulárne systémy rozšírenia počtu miest na sedenie – druhá rada sedadiel pre úžitkové vozidlá zo zachovaním kategórie N1: typu Peuget Boxer –  Expert ,Volkswagen Transporter – Crafter, Mercedes Sprinter – Vito ,Citroen Jumper – Jumpy, Fiat Ducato – Scudo , Nissan Primastar , Iveco Daily ,Renualt Master – Trafic , Ford Transit

⦁ špeciálne sedadlá kategórie M1

⦁ špeciálne sedadlá s rýchlou demontážou kategórie M1

⦁ sedadlá pre cestujúcich v prevedení clasic, lux

⦁ sedadlá pre mikrobusy –  minibusy

⦁ sedadlá pre vozidlá silových zložiek

⦁ sedadlá pre špeciálne vozidlá – individuálneho charakteru / sanitné vozidla , ZŤP vozidlá , pojazdné laboratória , monitorovacie pracoviská , pojazdné dielne ……………..

⦁ bezpečnostné kotviace systémy vozíkov pre ZŤP osoby

⦁ nájazdové rampy – plošiny určené pre nakladanie osôb ZŤP na vozíku do vozidla

⦁ nájazdové rampy – plošiny určené pre nakladanie tovaru do vozidla

⦁ nájazdové lyžiny do vozidiel a objektov / skladacie , teleskopické , pevné /

⦁ skrinky do vozidiel – skrinkové systémy určené pre pojazdné pracoviská , servisné vozidlá ..

⦁ mnoho ďalšieho vybavenia a príslušenstva  podľa požiadavky odberateľa

V prípade individuálnych požiadaviek odberateľa vieme riešiť aj tie najnáročnejšie požiadavky našich obchodných partnerov priamo s výrobnými podnikmi  v zahraničí, s ktorými dlhodobo spolupracujeme aj v rámci vývoja nových produktov.

Sme tu,  aby sme Vaše problémy vyriešili za Vás .

Tešíme sa  na vzájomnú spoluprácu .