Mechanizmus nakladania a vykladania rebríkov

Je dokonalým mechanizmom na prepravu rebríkových systémov na streche vášho vozidla. Umožňuje nakladať / vykladať, zaisťovať a pomáhať pri zdvíhaní rebríkov na strechu vášho vozidla, a to všetko z bezpečnej úrovne v zadnej časti vozidla. Zdvíhací a spúšťací systém je riešený cez pomocné plynové vzpery , ktoré uľahčujú manipuláciu pri skladaní a nakladaní rebríkov na strechu vozidla. Mechanizmus je vyrobený z ľahkej hliníkovej zliatiny a komponenty sú z nehrdzavejúcej ocele.

K dispozícii je v dĺžkach 2,2 a 3,1 m (závislé od dodávky).

Uzamykateľný mechanizmus zabezpečuje bezpečný prevoz. Mechanizmus je k dispozícii v štyroch variantoch na prepravu samostatných rebríkov, dvojitých rebríkov (vedľa seba), extra širokých alebo rebríkov na špeciálne účely.

Bezpečné nakladanie a zdvíhanie z úrovne terénu.

Mechanizmus bol navrhnutý tak, aby sa zmestil na strešný nosič alebo systém strešných nosníkov – priečnikov (vyžadujú sa minimálne 3 priečniky), aby sa bezpečne zaťažili, zabezpečili.

Rebríky sú lepšie chránené ako kedykoľvek predtým v našej novej zostave Anti – Vibration.

Všetky systémy môžu byť prispôsobené tak, aby vyhovovali všetkým výškam vozidiel.

Špeciálny systém je navrhnutý tak, aby bezpečne zabezpečil prevoz rebríkov na streche vozidla a následne uľahčil manipuláciu obsluhy pri zložení a naložení rebríka respektíve viacerých rebríkov.

Pri každodennom používaní vo vašom vozovom parku by uvedené riešenie nemalo chýbať Pokyny k montáži sú dodávané spolu s výrobkom, dodržiavajte všetky pokyny a dodržiavajte špecifikované nastavenia krútiaceho momentu počas inštalácie.

Upozornenie: systém bol navrhnutý tak, aby vyhovoval montážnym bodom výrobcu, bez vŕtania.

Systém bol testovaný na dvojnásobný štandard a dokáže odolávať nárazom pri kolíziách s nárazovou silou až 20 g (20-násobok sily gravitácie) a je plne certifikovaným výrobkom TUV GS.